رفتن به بالا
  • شنبه - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
  • کد خبر : ۲۸۴۳۲
  • چاپ خبر : حماسه ی دیگر4 به روایت تصویر/ دوستان همگی خسته نباشین

حماسه ی دیگر4 به روایت تصویر/ دوستان همگی خسته نباشین

بوسه بر دست تو می زنم ای هموطن که با شور و شعوری وصف ناپذیر بر پای صندوق رای آمدی و حماسه آفریدی، ما همه برنده هستیم و دورد بر آنانکه برای برگزاری انتخابات تلاش کردند. به گزارش آفتاب بافق؛ روز گذشته از دقایق اولیه صبح؛ عزیزان زحمتکش و خدوم در فرمانداری بافق با تمام […]

بوسه بر دست تو می زنم ای هموطن که با شور و شعوری وصف ناپذیر بر پای صندوق رای آمدی و حماسه آفریدی، ما همه برنده هستیم و دورد بر آنانکه برای برگزاری انتخابات تلاش کردند.

به گزارش آفتاب بافق؛ روز گذشته از دقایق اولیه صبح؛ عزیزان زحمتکش و خدوم در فرمانداری بافق با تمام توان برای هرچه باشکوه تر برگزار کردن انتخاباتی با نشاط تلاش کردند..

درود بر دوستانی که گمنامند از راننده، خدمات، کمیته اطلاع رسانی، مسئولان شهرستان ، فرماندار، شورای تامین، بخشداری،دوستان اجرایی، هئیت نظارت، بازرسی، ستاد اجرایی، بخش رایانه، خبرنگاران و همکاران خبری، همه و همه………

دوربین آفتاب بافق شاید نتوانسته باشد زحمات شما عزیزان را به تصویر بکشد. اما به دور از هرگونه غرض ورزی با یک نگاه در تصاویر پایان شب بر خود وظیفه می داند ازهمه بزرگواران و تلاشگران عرصه انتخابات روز گذشته تقدیر کند.

“مرحبا…. خسته نباشید.”

مدیر مسئول سایت آفتاب بافق./محمود تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده