رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴
  • کد خبر : ۳۱۰۶۶
  • چاپ خبر : کشف ۴۳ کیلوگرم حشیش و تریاک در محور ورودی بافق
سرهنگ کمالی خبرداد:

کشف ۴۳ کیلوگرم حشیش و تریاک در محور ورودی بافق

فرمانده انتظامی شهرستان بافق از کشف ۳۴ کیلوگرم حشیش و ۹ کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد. به گزارش آفتاب بافق؛  سرهنگ “محمد کمالی” گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق با اطلاع از اینکه یک دستگاه خودرو پژو  ۴۰۵ قصد حمل موادمخدر از استان های جنوب شرق به سمت مرکز را دارد […]

فرمانده انتظامی شهرستان بافق از کشف ۳۴ کیلوگرم حشیش و ۹ کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛  سرهنگ “محمد کمالی” گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق با اطلاع از اینکه یک دستگاه خودرو پژو  ۴۰۵ قصد حمل موادمخدر از استان های جنوب شرق به سمت مرکز را دارد موضوع شناسایی و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ کمالی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان، پس از هماهنگی های لازم، به صورت نامحسوس اقدام به کنترل خودروهای عبوری کردند که پس از مدتی خودروی موردنظر شناسایی و متوقف شد.

این مقام مسئول افزود: طی بازرسی به عمل آمده از خودرو مقدار ۳۴ کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش و مقدار ۵ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک که به صورت خیلی ماهرانه ای داخل خودرو جاسازی شده بود کشف شد که در این خصوص راننده و سرنشین دستگیر و پس از تشکیل پرونده، متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق تصریح کرد: همچنین ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان طی عملیاتی دیگر، در محور ورودی بافق مقدار سه کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک و سوخته تریاک که به صورت بلاصاحب رها شده بود کشف کردند.

خبرنگار پایگاه خبری پلیس،

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده