رفتن به بالا
  • شنبه - 31 تیر 1396 - 18:52
  • کد خبر : ۳۱۷۱۰
  • چاپ خبر : دستگیری سه نفر توزیع کننده موادمخدر در محوربافق – یزد

دستگیری سه نفر توزیع کننده موادمخدر در محوربافق – یزد

ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق ضمن دستگیری سه نفر توزیع کننده موادمخدر، بیش از چهار کیلوگرم تریاک از آن ها کشف کردند به گزارش آفتاب بافق؛ ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق در راستای اجرای طرح های انتظامی به یک دستگاه سواری مشکوک و آن را متوقف کردند. در بررسی اولیه محرز […]

ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق ضمن دستگیری سه نفر توزیع کننده موادمخدر، بیش از چهار کیلوگرم تریاک از آن ها کشف کردند

به گزارش آفتاب بافق؛ ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق در راستای اجرای طرح های انتظامی به یک دستگاه سواری مشکوک و آن را متوقف کردند.

در بررسی اولیه محرز شد که راننده به سمت یزد در حرکت است که در بازرسی دقیق از خودرو مقدار ۴ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای درون خودرو جاسازی شده بود کشف و در این رابطه سه نفر که توزیع کننده موادمخدر بودند دستگیر شدند.

سرهنگ “محمد کمالی” فرمانده انتظامی شهرستان بافق در این خصوص گفت: اعتیاد بلای خانمانسوزی است که نه تنها فرد معتاد را سربار جامعه می نماید و جسم و جان او را نابود می سازد؛ بلکه  از جهات اقتصادی، فقر جبران ناپذیری را متوجه خود فرد معتاد و خانواده وی می نماید که نتیجه ی آن فلاکت و بدبختی است.

خبرنگار پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده