رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۱
  • کد خبر : ۳۲۰۱
  • چاپ خبر : پايگاه مقاومت بسيج معدن سنگ آهن ميشدوان بافق افتتاح شد

پايگاه مقاومت بسيج معدن سنگ آهن ميشدوان بافق افتتاح شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، با حضور امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بافق ، خانواده آيت اله سيد محمد مير غني زاده و جمعي از مسئولان و بسيجيان شهرستان ، پايگاه مقاومت بسيج معدن سنگ آهن ميشوان افتتاح شد . امام جمعه بافق در این مراسم با گرامیداشت هفته […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، با حضور امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بافق ، خانواده آيت اله سيد محمد مير غني زاده و جمعي از مسئولان و بسيجيان شهرستان ، پايگاه مقاومت بسيج معدن سنگ آهن ميشوان افتتاح شد .

امام جمعه بافق در این مراسم با گرامیداشت هفته بسیج و تقدیر از نامگذاری این پایگاه به نام آیت اله میرغنی زاده به خدمات ارزنده وی در طول دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: حضرت آيت اله مير غني زاده جزء چهره هايي بود که در دوران دفاع مقدس با تمام وجود وارد عرصه شد

وي با اشاره به نقش کليدي حضرت آيت اله سيد محمد ميرغني زاده در هشت سال دفاع مقدس افزود : ايشان با حمايت و حضور خود در جبهه حق عليه باطل باعث دلگرمي بسيجيان مي شد.

حجت الاسلام سليماني در ادامه با اشاره سالروز تشکيل بسيج به فرمان امام راحل (ره) و نقش بسيج در جامعه امروزي اظهار داشت : بسیج نیرویی برآمده از متن اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و ما اعتقادداریم که همه مسئولان ادارات شهرستان بسیجی هستند و به‌عنوان مهم‌ترین بازوی اجرایی نظام اسلامی در جهت رسیدن به اهداف و برنامه‌های آن به‌ شمار می‌روند.

وي ساماندهي نيروي انساني مومن،متعهد و بسيجي را يك عامل مهم درتوسعه سازمانها و نهادهاي اجتماعي دانست و گفت: جمع آوري نيروها درحوزه هاي مختلف بسيج يك اقدام موثر و كارآمد است و بسيج  بايد دايره نفوذ خود را در حوزه هاي مختلف افزايش دهد.

مدير عامل مجتمع معدني سنگ آهن ميشداون در حاشيه اين مراسم هدف از راه اندازي پايگاه مقاومت بسيج در اين مجتمع را زمینه مناسبی برای فعالیت نیروهای بسیجی عنوان کرد و افزود : این پایگاه ها با هدف فراهم آوردن محیطی مناسب برای فعالیت های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی نهاد بسیج ایجاد شده اند.

"سيد فرهاد اسلامي" گفت: در راستاي منويات مقام معظم رهبري و فرمايشات امام خميني (ره) اين پايگاه با اعتباري بالغ 500 ميليون ريال بر هزينه شده که تا کنون زمينه جذب 180 نفر از پرسنل اين مجتمع را فراهم کرده است.

در پايان اين مراسم احکام فرمانده و جانشين پايگاه مقاومت بسيج حضرت آيت اله ميرغني زاده ميشدوان به دست مسئولان اهدا شد .

New5749 New5750 New5751 New5752 New5753 New5754 New5755 New5756

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده