رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 2 آذر 1396 - 23:27
  • کد خبر : ۴۰۰۰۱
  • چاپ خبر : پیام تشکر و قدردانی فرزند سردارشهید طالعی از مسئولان بافق

پیام تشکر و قدردانی فرزند سردارشهید طالعی از مسئولان بافق

به گزارش آفتاب بافق،مرضیه طالعی،فرزند سردار شهید طالعی در حاشیه مراسم رونمایی از تندیس سرداران شهید بافق،ضمن اظهار خرسندی از این اقدام ارزشمند،طی پیامی از تلاش تمامی مسئولان مؤثر در این امر تشکر و قدردانی نمود. متن پیام به شرح ذیل ی باشد: بسم الله الرحمن الرحیم بدون شک این کشور و انقلاب هر چه […]

به گزارش آفتاب بافق،مرضیه طالعی،فرزند سردار شهید طالعی در حاشیه مراسم رونمایی از تندیس سرداران شهید بافق،ضمن اظهار خرسندی از این اقدام ارزشمند،طی پیامی از تلاش تمامی مسئولان مؤثر در این امر تشکر و قدردانی نمود.

متن پیام به شرح ذیل ی باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بدون شک این کشور و انقلاب هر چه دارد از برکت رشادت‌های ایثارگران وشهدا و جانبازان و آزادگان است، که باید از تمام توان و ظرفیت‌های موجود برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کنیم.

بنابراین یکی از مهمترین وظایف نسل امروز، تلاش در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ غنی به نسل‌های آینده است، تا بتوانیم با قدرت از دستاوردهای انقلاب حفاظت کنیم.

‎ بر خود لازم میدانم از همکاری های صمیمانه فرماندار شهرستان بافق،شهردار محترم،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر بزرگواران که  نقش مؤثر درساخت سردیس سرداران شهید ومفاخر بافق که توسط شهرداری اجرا گردید، تشکر و قدردانی نمایم. موفقیت شما برادران را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌نمایم.

مرضیه طالعی بافقی

 فرزند شهید طالعی

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده