رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 5 بهمن 1396 - 14:35
  • کد خبر : ۴۴۴۰۴
  • چاپ خبر : فیلم‌های کمدی همچنان صدرنشین جدول فروش/ «آینه بغل» رتبه اول جدول + جدول
نیم نگاهی به جدول فروش هفتگی؛

فیلم‌های کمدی همچنان صدرنشین جدول فروش/ «آینه بغل» رتبه اول جدول + جدول

در میان آثار اکران شده در هفته‌های اخیر همانطور که پیش‌بینی می‌شد فیلم‌های کمدی مورد توجه مخاطب قرار گرفت و صدرنشین جدول فروش هفتگی شدند. به گزارش آفتاب بافق؛ ، فروش فیلم‌های سینمایی با رشد در هفته جاری مواجه شد و فیلم‌های کمدی صدرنشینان جدول فروش هستند. فیلم سینمایی «عشقولانس» با اقبال مواجه شد و […]

در میان آثار اکران شده در هفته‌های اخیر همانطور که پیش‌بینی می‌شد فیلم‌های کمدی مورد توجه مخاطب قرار گرفت و صدرنشین جدول فروش هفتگی شدند.

به گزارش آفتاب بافق؛ ، فروش فیلم‌های سینمایی با رشد در هفته جاری مواجه شد و فیلم‌های کمدی صدرنشینان جدول فروش هستند. فیلم سینمایی «عشقولانس» با اقبال مواجه شد و در هفته دوم نمایش در رتبه دوم جدول فروش قرار گرفت.

فیلم سینمایی «آینه بغل» با فروش هفتگی 1 میلیارد و 792 میلیون و 358 هزار تومان در رتبه اول جدول قرار دارد و نسبت به هفته گذشته با رشد بیش از 100 میلیون تومان مواجه شد. در کل فروش فیلم به رقم 13 میلیارد و 859 میلیون و 502 هزار تومان رسید.

فیلم سینمایی «عشقولانس» در هفته دوم نمایش در رتبه دوم جدول جای گرفت این فیلم در فروش هفتگی به رقم 304 میلیون و 124 هزار تومان بود و در کل فروش فیلم به عدد  575 میلیون و 880 هزار تومان رسید.

لازم بذکر است آینه بغل در بافق 15 روز اکران شد و مورد استقبال مردم بافق قرار گرفت..

منبع: خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه