رفتن به بالا
  • شنبه - ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵
  • کد خبر : ۴۴۵۹۵
  • چاپ خبر : بازدید  فرماندار از واحد تولیدی شیرینی،کیک و بیسکویت در بافق
گزارش تصویری:

بازدید فرماندار از واحد تولیدی شیرینی،کیک و بیسکویت در بافق

 محمد زاده رحمانی با حضور در واحد تولیدی شیرینی، کیک و بیسکوئیت کویر طلایی،از نزدیک از روند تهیه این محصول در کارگاه تولیدی بازدید کرد. به گزارش آفتاب بافق، محمد زاده رحمانی، فرماندار بافق عصر امروز امروز با حضور در واحد تولیدی شیرینی، کیک و بیسکوئیت کویر طلایی،از نزدیک از روند تهیه این محصول در […]

 محمد زاده رحمانی با حضور در واحد تولیدی شیرینی، کیک و بیسکوئیت کویر طلایی،از نزدیک از روند تهیه این محصول در کارگاه تولیدی بازدید کرد.

به گزارش آفتاب بافق، محمد زاده رحمانی، فرماندار بافق عصر امروز امروز با حضور در واحد تولیدی شیرینی، کیک و بیسکوئیت کویر طلایی،از نزدیک از روند تهیه این محصول در کارگاه تولیدی بازدید کرد.

محمد رضا امیدوار در گفتگویی کوتاه با خبرنگار آفتاب گفت: این واحد تولیدی در مساحتی بالغ بر 1500 متر مربع راه اندازی شده است که سالیانه بیش ز 400 تن محصول تولید می کند.

وی افزود: در حال حاضر 20 نفر در این واحد مشغول به فعالیت می باشند که محصولات تولیدی این واحد در سطح یزد و استان های همجوار پخش و توزیع می کنند.

مدیر عامل واحد تولید کویر طلایی اظهار داشت: تاکنون بیش از یک و نیم میلیارد ریال در این واحد سرمایه گذاری شده است.

وی از فرماندار خواستار برطرف شدن مشکلات در پیش رو این واحد صنفی شد،که زاده رحمانی قول مساعد داد در هفته جاري مشكلات صنفي نامبرده را رفع نمايد.

عکس: محمود تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده