رفتن به بالا
 • سه شنبه - ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۶
 • کد خبر : ۴۹۵۶۸
 • چاپ خبر : قرارداد تمام شد ؛ بروید تسویه
عیدی معدن سرب و روی کوشک بافق به کارگران :

قرارداد تمام شد ؛ بروید تسویه

محمود علیمحمدی مدیر عامل شرکت معادن بافق (سرب و روی کوشک ) در آستانه سال جدید با ارسال نامه ای از سرپرست واحد کانه آرایی این معدن خواست با بیست نفر از کارگران معدن سرب و روی کوشک به دلیل آنچه که وی از آن بعنوان اتمام قرارداد نام برده است تسویه حساب نمایند. به […]

محمود علیمحمدی مدیر عامل شرکت معادن بافق (سرب و روی کوشک ) در آستانه سال جدید با ارسال نامه ای از سرپرست واحد کانه آرایی این معدن خواست با بیست نفر از کارگران معدن سرب و روی کوشک به دلیل آنچه که وی از آن بعنوان اتمام قرارداد نام برده است تسویه حساب نمایند.

به گزارش آفتاب بافق : محمود علیمحمدی مدیر عامل شرکت معادن بافق (سرب و روی کوشک ) در آستانه عید نوروز و آغاز سال 97  در نامه ای به تاریخ 96/12/27 به سرپرست واحد کانه آرایی نوشته است : با توجه به انقضای  قرارداد سال 96 تعدادی از کارگران که اسامی آنها لیست پیوست می باشد لازمست به نامبرگان اعلام نماید که از ابتدای سال 97 تا اطلاع ثانوی قرارداد کاری منعقد نمیگردد و کارگران مشروحه که بالغ بر بیست نفر می باشند جهت تسویه حساب به امور اداری و حسابداری مراجعه نمایند.

در این لیست که تصویری از آن به آفتاب ارسال شده است بعضا اسامی به چشم میخورد که خانواده آنها انتظار اخراج و اتمام کار پدران و فرزندان خود را در روز عید نداشته اند و برخی کارگران مجبورند علیرغم نداشتن ایمنی لازم همچون رضا گنجی جوان 26 ساله ای که بر اثر اصابت سنگ به سرش در اواخر خردادماه جاری در معدن کوشک فوت کرد بارها در هر شیفت کاری 700_ 600 پله معدنی را بالا و پایین بروند تا بلکه بتوانند پس از دوسه ماه دیرکرد حقوق چندرغازی پول سیاه را بعنوان دستمزد به خانه ببرند.

این در حالیست که گفته می شود دشت آبادی رئیس قبلی اداره کار و تعاون شهرستان بافق با ورود به معدن کوشک از ترس جان و پست خویش نتوانست با عبور از تونل های زیرزمینی این معدن به محل حادثه فوت رضا گنجی در عمق 600 متری سرب و روی برود.

کارگران اخراج شده انتظار دارند با پیگیری زاده رحمانی فرماندار بافق که همیشه پشتیبان و یاریگر کارگران و اقشار بی بضاعت بوده است با پیگیری و پشتکار رئیس جدید اداره کار بافق زمینه اشتغال و به کارگیری آنها حتی با ادامه قرارداد انجام کار فراهم آید.

تهیه و تنظیم: احمدبرزگری بافقی

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “قرارداد تمام شد ؛ بروید تسویه”

 • پرسنل کوشک says:

  سلام
  خواهشمندست واقیت را بنویسید.
  امسال هرگز حقوق 2-3 ماه تعویق نداشته است و با حداکثر 28 روز حقوق پرداخت شده است.
  و دیگر اینکه حداکثر عمق رفت وامد معدن 170 متر می باشد نه 600 متر.
  ممنون

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده