رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۰
  • کد خبر : ۵۲۰۳
  • چاپ خبر : با تلاش خدام حرم حضرت عبدالله بن موسی الکاظم (ع) قطب فرهنگی استان گردد.

با تلاش خدام حرم حضرت عبدالله بن موسی الکاظم (ع) قطب فرهنگی استان گردد.

به گزارش آفتاب بافق در جلسه ای که  با حضور حجت السلام کارگران رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافق در حسینیه امامزاده عبدالله (ع) بافق برگزار گردید.،جمعی از خدام افتخاری آستان مقدس حضرت عبدالله بن موسی الکاظم (ع) بافق به بیان نظرات و پیشنهادات خود در زمینه برنامه های فرهنگی و عمرانی این بقعه […]

به گزارش آفتاب بافق در جلسه ای که  با حضور حجت السلام کارگران رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافق در حسینیه امامزاده عبدالله (ع) بافق برگزار گردید.،جمعی از خدام افتخاری آستان مقدس حضرت عبدالله بن موسی الکاظم (ع) بافق به بیان نظرات و پیشنهادات خود در زمینه برنامه های فرهنگی و عمرانی این بقعه متبرکه پرداختند.

در این جلسه حجت اسلام کارگران به بررسی و تبیین «سیره تربیتی، فضائل اخلاقی و کرامات حضرت پیامبر اعظم(ص)» پرداخت و عنوان کرد: پیامبر اعظم(ص) به دلیل داشتن خلق عظیم ، نمونه و الگوی مکارم اخلاقى براى تمام انسان‌ها در تمام دوران‌ها بوده است

۲۰۱۵۰۱۱۰_۱۸۰۷۲۲

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافق  با اشاره به اینکه خادمان در بقاع متبرکه نماینده اسلام هستند، اظهار داشت: خادمان باید به کار خود اعتقاد داشته باشند و در قبال کار خود مسئولیت‌پذیر باشند.

حجت السلام کارگران افزود : مهمترین ویژگی خدام، داشتن حسن خلق در گفتار و رفتار و هماهنگ بودن گفتار و عمل است زیرا باعث موفقیت خادم در کارها می‌شود.

وی نیز نقش خدام امامزاده عبدالله در جذب زوار و گردشگران مذهبی به اماکن مقدس را مهم و تاثیرگذار دانست و گفت: خدام بایستی با روی گشاده ، منش و اخلاق مناسب، عشق و ارادت خود را به صورت خدمت خالصانه به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) ابراز کنند

۲۰۱۵۰۱۱۰_۱۸۰۸۳۷

این مقام مسئول  با تاکید بر اینکه برنامه‌های اجرایی اوقاف با حضور خادمان و با زحماتی که آنها متحمل می‌شوند، همواره به نحو احسن اجرایی می‌شود، تصریح کرد: زحمات خادمین و تلاش‌هایی که آنها انجام می‌دهند، موجب حضور پرشورتر مردم در برنامه‌ها می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافق ، نحوه برخورد و آگاهی خادمین را یکی از عوامل موثر حضور زائران و مردم در بقاع متبرکه و امامزادگان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه شهرستان بافق در این زمینه در جایگاه مطلوبی قرار دارد.

حجت السلام کارگران ،حرم مطهر حضرت عبدالله بن موسی الکاظم (ع) را از جهات گوناگون در سطح استان نمونه خواند و گفت: این حرم مطهر به عنوان قطب فرهنگی مذهبی شهرستان و استان شناخته می شود و بر همین اساس خدام باید در شناسایی این بقعه به عنوان قطب فرهنگی کشور سعی و تلاش وافر داشته باشند.

۲۰۱۵۰۱۱۰_۱۸۰۹۵۷

رئیس اداره اوقاف  اهمیت ادامه فعالیت های عمرانی و رفاهی بویژه فاز سوم آینه کاری رواق های موجود در این آستان مقدس را یادآور شد و افزود: این فعالیت ها نیازمند تلاش همه بویژه خدام می باشد.

در این جلسه چند تن از خدام به بیان دیدگاهها و پیشنهادات خود در رابطه با فعالیت های فرهنگی عمرانی آستان مقدس امامزاده عبدالله پرداختند و مسائل و مشکلات خود را با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافق در میان گذاشتند.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده