رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • کد خبر : ۵۳۸۲۵
  • چاپ خبر : گرامیداشت روز معلم با حضور اساتید حوزه علمیه خواهران بافق

گرامیداشت روز معلم با حضور اساتید حوزه علمیه خواهران بافق

نشست تجلیل از اساتید مدرسه علمیه الزهرا(س) خواهران شهرستان بافق با حضور حجت الاسلام والمسلمین  سلیمانی برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق، نشست تجلیل از اساتید مدرسه علمیه الزهرا(س) خواهران بافق با حضور حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی ،امام جمعه شهرستان برگزار شد. در این نشست که به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و با حضور خانواده […]

نشست تجلیل از اساتید مدرسه علمیه الزهرا(س) خواهران شهرستان بافق با حضور حجت الاسلام والمسلمین  سلیمانی برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق، نشست تجلیل از اساتید مدرسه علمیه الزهرا(س) خواهران بافق با حضور حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی ،امام جمعه شهرستان برگزار شد.

در این نشست که به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و با حضور خانواده اساتید برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی ضمن تبریک روز معلم گفت: خواهران نسبت به مردان نقش تأثیرگذارتری در جامعه دارند چرا که زنان از ستون های اصلی تربیت بخصوص برای فرزندان هستند و نقش اصلی در خانواده را دارند.

وی در ادامه با اعلام رضایت از کارکرد حوزه علمیه خواهران در شهرستان به بیان برخی مسائل در رابطه با پیشرفت علمی و عملی در این راستا پرداخت و در همین رابطه پیشنهادات مساعدی بیان نمود.

در پایان نشست از امام جمعه بافق بعنوان مسئول و استاد اخلاق حوزه و همچنین مریم تفکری بعنوان مدیر و استاد حوزه و سایر اساتید تجلیل به عمل آمد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده