رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
  • کد خبر : ۵۵۹۵۱
  • چاپ خبر : کارکنان شرکت سنگ آهن در راهپیمایی روز قدس حضوری پرشور داشتند

کارکنان شرکت سنگ آهن در راهپیمایی روز قدس حضوری پرشور داشتند

به گزارش آفتاب بافق؛ کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس جمعه آخر ماه مبارک رمضان که در بافق همزمان با سراسر میهن اسلامی با حضور یکپارچه و باصلابت مومنان روزه دار برگزار شد شرکت نمودند. مردم فهیم و ولایتمدار بافقی با حضور گسترده و انقلابی خود در مراسم راهپیمایی روز […]

به گزارش آفتاب بافق؛ کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس جمعه آخر ماه مبارک رمضان که در بافق همزمان با سراسر میهن اسلامی با حضور یکپارچه و باصلابت مومنان روزه دار برگزار شد شرکت نمودند.

مردم فهیم و ولایتمدار بافقی با حضور گسترده و انقلابی خود در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس هم‌گام و هم‌صدا با سایر مسلمانان جهان و مردم مظلوم فلسطین اشغالی بار دیگر بانگ “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسراییل” را فریاد زدند و در لبیکی به ندای ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، با آرمان‌های حضرت امام خمینی رحمه الله علیه، که همان آزادی قبله اول مسلمین است، تجدید میثاق کردند.

کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، بسیجیان پایگاه نبی اکرم(ص)، مانند سالهای گذشته در این مراسم، حضوری پرشور داشته و نشان دادند بر همان عهد و پیمانی که با ولی امر مسلمین جهان بسته اند، چون کوهی استوار، پایدارند.

لازم بذکر است در راهپیمایی امروز بین روزه داران، پرچم ایران،حزب الله و تراکت  توسط بسیجیان پایگاه نبی اکرم(ص) توزیع شد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده