رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
  • کد خبر : ۵۸۳۵۷
  • چاپ خبر : اقدام قابل تقدیر شرکت هواپیمایی آسمان یزد در احترام به خانواده شهید بختی

اقدام قابل تقدیر شرکت هواپیمایی آسمان یزد در احترام به خانواده شهید بختی

خلبان شرکت هواپیمایی آسمان باهماهنگی برج مراقبت و موافقت مسافران پرواز یزد به تهران 30 دقیقه پرواز خود را بخاطر خانواده شهید بختی که جزو مسافرین این پرواز بودند و میهمان شهرستان بافق بودند به تاخیر انداخت . به گزارش آفتاب بافق؛ خانواده شهیدان مدافع حرم مصطفی و مجتبی بختی که طی دو شب گذشته […]

خلبان شرکت هواپیمایی آسمان باهماهنگی برج مراقبت و موافقت مسافران پرواز یزد به تهران 30 دقیقه پرواز خود را بخاطر خانواده شهید بختی که جزو مسافرین این پرواز بودند و میهمان شهرستان بافق بودند به تاخیر انداخت .

به گزارش آفتاب بافق؛ خانواده شهیدان مدافع حرم مصطفی و مجتبی بختی که طی دو شب گذشته به مناسبت برگزاری سومین یادمان شهدای روستای سیدآباد بافق و مدافعان حرم میهمان اهالی این روستا بودند،در مسیر بازگشت به یزد به دلیل مدت زمان زیاد مراسم و نقص فنی خودرو با 30 دقیقه تاخیر به فرودگاه یزد رسیدند.

اما در این میان سید رضا علیزاده، مداح یادواره که زودتر به فرودگاه و پرواز شرکت هواپیمایی آسمان رسیده بود از خلبان دهلاوی درخواست می کند درصورت امکان هواپیما با 30 دقیقه تاخیر پرواز خود را انجام دهد تا خانواده شهید بختی نیز به پرواز برسند.

خلبان دهلاویی علیرغم آنکه به اجرای مقررات پرواز تاکید دارد با موافقت مسافرین و هماهنگی برج مراقبت صبر می نماید تا پدر و خانواده شهید بختی به باند پرواز برسند.

حجت الاسلام هاشمی در تماس تلفنی با خبرنگار ما کار خلبان را شایسته تقدیر بیان کرد و این موضوع را عنایت امام رضا(ع) واهل بیت (ع) به خانواده شهدای مدافع حرم دانست.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده