رفتن به بالا
  • جمعه - 23 آذر 1397 - 14:47
  • کد خبر : ۶۷۶۰۶
  • چاپ خبر : در مقابل توطئه های دشمن باید هوشیار بود+تصاویر
امام جمعه بافق؛

در مقابل توطئه های دشمن باید هوشیار بود+تصاویر

امام جمعه بافق در خطبه های این هفته نماز شهرستان به دیدار خانواده شهدا با مقام معظم رهبری اشاره کرد و به تشریح بیانات مقام معظم رهبری پرداخت و گفت:در مقابل نقشه های دشمن باید هوشیار بود و امریکا دشمن حیله گری است و ممکن است قصد فریب مارا داشته باشد. حجت الاسلام سیدجواد سلیمانی […]

امام جمعه بافق در خطبه های این هفته نماز شهرستان به دیدار خانواده شهدا با مقام معظم رهبری اشاره کرد و به تشریح بیانات مقام معظم رهبری پرداخت و گفت:در مقابل نقشه های دشمن باید هوشیار بود و امریکا دشمن حیله گری است و ممکن است قصد فریب مارا داشته باشد.
حجت الاسلام سیدجواد سلیمانی خطاب به همگان افزود:میدان نباید برای دشمن خالی شود و دشمن میخواهد حرکاتی را انجام دهد که انسان های خائن را وارد جمعیت کند تا به نفع خود از آنان استفاده کند.
وی تصریح کرد:باید مراقب باشیم برای جریاناتی که دشمن انجام می دهد وارد صحنه نشویم و از ایجاد اغتشاش جلوگیری کنیم.
خطیب جمعه بافق به فشارهای اقتصادی،روانی و عملی دشمن اشاره کرد و ادامه داد:فشارهای اقتصادی تحمیل شده دشمن تنها برای دولت نیست بلکه می خواهند به مردم فشار بیاورند تابتوانند اهداف خود را اجرا کنند.
حجت الاسلام سلیمانی بیان داشت:در طول 40سال پیروزی انقلاب اسلامی حرکت های عظیمی را انجام داده ایم اما دشمن با رسانه های خود قصد تضعیف قدرت ایران را دارد که نمیتواند موفق شود.
وی با اشاره به جایگاه ایران در منطقه گفت:دشمن در منطقه حرکات زیادی را انجام داده است اما ایران در مقابل تمامی انها ایستاده است و از جایگاه مطلوبی برخوردار است.
امام جمعه بافق خاطرنشان کرد:ساخت مسجد و حسینیه کافی است و باید به فکر مستضعفان جامعه بود و اگر به اسلام اعتقاد داریم باید در راستای اهداف قشرآسیب پذیر جامعه گام برداشته شود.
حجت الاسلام به سالروز شهادت استاد مطهری و روز وحدت حوزه و دانشگاه اشاره و بیان کرد:تولید علم با تحقق تمدن اسلامی و الگوی سبک زندگی،دستیابی به فنون اسلامی و تربیت جنبش نرم افزاری برخی از دستاوردهای وحدت حوزه و دانشگاه است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان برخی آیات و روایات در راستای آمرزش انسان گفت:برخی از کارهای خیر،گناهان انسان را از بین میبرد که یکی از این کارها دین و اسلام است.
سالروز وفات حضرت معصومه(س) و تشریح وقایع وفات این حضرت،ولادت امام عسکری(ع)و تبیین ویژگی های این امام و تبریک روز بسیج کارگران از دیگر مسائلی بود که امام جمعه بافق به ان پرداخت.

عکس: عرفان مرشد زاده

ارسال دیدگاه