رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۸
  • کد خبر : ۶۹۵۶
  • چاپ خبر : مراسم تقدیر از عوامل و بازیگران گروه نمایش عرفان در بافق برگزار شد + تصاویر

مراسم تقدیر از عوامل و بازیگران گروه نمایش عرفان در بافق برگزار شد + تصاویر

به گزارش آفتاب بافق، به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق؛   مراسم تقدیر از عوامل و بازیگران گروه نمایش عرفان با حضور عذرا کریمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،محمدرضا زبرجدی کارشناس هنری اداره،کاظم قانعی ریاست انجمن نمایش ،سید محمد باقی زاده از اعضای کانون بازبینی و نظارت […]

به گزارش آفتاب بافق،

به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق؛

 

مراسم تقدیر از عوامل و بازیگران گروه نمایش عرفان با حضور عذرا کریمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،محمدرضا زبرجدی کارشناس هنری اداره،کاظم قانعی ریاست انجمن نمایش ،سید محمد باقی زاده از اعضای کانون بازبینی و نظارت بر نمایش شهرستان بافق و همینطور خانواده های آنها در محل هتل رستوران علمدار برگزار شد.

این مراسم صمیمی به همت روح الله کوشا مقدم مسئول گروه هنری عرفان و به خاطر تقدیر و تشکر از زحمات گروه برای همراهی در  اجرای نمایشها و جنگهایی که در سال 93 انجام شد برگزار گردید.

عذرا کریمی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه گروه عرفان در به یادگار گذاشتن خاطره خوب و ماندگار در اذهان مردم شهر در سالی که گذشت از هنرمندان خواست تا مطالعه بیشتر را به جهت تقویت اندیشه خود و زیر ساخت کارهای نمایشی در دستور کار خود قرار دهند.

در ادامه کاظم قانعی رئیس انجمن نمایش بافق نیز ضمن تقدیر از هنرمندان و خانواده های صبورشان از آنها درخواست کرد تا آموزش و یادگیری را در سرلوحه کار حرفه ای خود قرار دهند.

وی همچنین خطاب به هنرمندان گروه عرفان گفت: خود را به نمایشهای طنز و کمدی وابسته نکنید و به فکر اجرای تئاتر و حضور در جشنواره های معتبر تئاتری نیز باشید.

این مراسم با تقدیر و اهدای جایزه به هنرمندان و خانواده های ایشان و همینطور پذیرایی شام به کار خود پایان داد.

 

 

3 5 6

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده