رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۶
  • کد خبر : ۷۰۹۴
  • چاپ خبر : برقراري امنيت در جامعه با عزم عمومي تحقق مي يابد

برقراري امنيت در جامعه با عزم عمومي تحقق مي يابد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ چهارمين جلسه امنيت اجتماعي در سال 93 با حضور معاون فرماندار بافق و جمعي از مسئولان  با موضوع " نقش آموزش در امنيت اجتماعي جامعه" در محل فرمانداري بافق برگزار شد. معاون فرماندار بافق در اين نشست ضمن تسليت ايام گراميداشت شهادت حضرت فاطمه (س) ، با تاكيد […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ چهارمين جلسه امنيت اجتماعي در سال 93 با حضور معاون فرماندار بافق و جمعي از مسئولان  با موضوع " نقش آموزش در امنيت اجتماعي جامعه" در محل فرمانداري بافق برگزار شد.

معاون فرماندار بافق در اين نشست ضمن تسليت ايام گراميداشت شهادت حضرت فاطمه (س) ، با تاكيد  بر اهميت آموزش افراد جامعه در برقراري نظم و امنيت اظهارداشت: حفظ امنيت و آسايش در جامعه  بستگي به عملكرد يك ارگان و يك نهاد  خاص ندارد بلكه براي  تامين امنيت اجتماعي  بايد يك عزم عمومي در جامعه وجود داشته باشد كه اين امر جز با آموزش همگاني امكان پذير نمي باشد.

"محمد علي طالعي" به توطئه هاي دشمنان در تضعيف و از بين بردن امنيت و آسايش مردم درجامعه اشاره كرد و افزود: يكي از عواملي كه ميتواند جلوي تهديدات دشمنان را بگيرد و توطئه ها را خنثي كند آموز همگاني افراد جامعه است.

فرمانده نيروي انتظامي در ادامه اين نشست نهادینه کردن امنیت در جامعه را ناشی از مشارکت شهروندان و عملکرد پلیس دانست و اظهار داشت : مشارکت مردمی آحاد جامعه با پلیس ، باعث تنگ شدن عرصه ارتکاب جرم بر مجرمان مي شود .

"سرهنگ فرهاد بيگلري"  برقراری امنیت و آرامش را در همراهی سایر مجموعه ها با پلیس دانست و ادامه داد: پلیس در خدمت جامعه و در کنار مردم است و لازمه تحقق امنیت و آرامش در جامعه را تعامل مثبت و سازنده تمامی شهروندان و دستگاهها با نیروی انتظامی دانست.

مسئولان در ادامه به ارائه گزارش عملكرد از اقدامات انجام شده پيرامون افزايش امنيت اجتماعي در جامعه  پرداختند.

 

IMG_1506 IMG_1511

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده