رفتن به بالا
  • یکشنبه - 25 فروردین 1398 - 18:16
  • کد خبر : ۷۶۰۷۴
  • چاپ خبر : مراسم تجلیل از جانبازان شاغل و بازنشسته شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق برگزار شد +تصاویر

مراسم تجلیل از جانبازان شاغل و بازنشسته شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق برگزار شد +تصاویر

مراسم تجلیل از جانبازان شاغل و بازنشسته شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و استان در هتل نیکان بافق برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ مراسم تجلیل از جانبازان شاغل و بازنشسته شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز با حضور ابراهیمی مدیر کل […]

مراسم تجلیل از جانبازان شاغل و بازنشسته شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و استان در هتل نیکان بافق برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ مراسم تجلیل از جانبازان شاغل و بازنشسته شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز با حضور ابراهیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد و معاون وی،امام جمعه و فرماندار بافق،سرپرست،مدیران و معاونین شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، شورای اسلامی شهر، شهردار،فرمانده انتظامی شهرستان،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق و جمعی از جانبازان شاغل و بازنشسته شرکت سنگ آهن در هتل نیکان بافق برگزار گردید .

در این مراسم که از سوی روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق برگزار شد، رضا فلاح مبارکه سرپرست شرکت ضمن خوش آمد گویی به جانبازان شرکت و  شهرستان و خیر مقدم به مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان،امام جمعه بافق و میهمانان حاضر،از افتخار میزبانی شرکت سنگ آهن برای برگزاری این مراسم اظهار خرسندی کرد.

 وی جانبازان، آزادگان و رزمندگان مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی بافق را مظهر نظم و انضباط دانست که به عنوان بازوان مدیریت در شرکت مشغول به کار بوده و هر کجا گره ای باشد به دستان توانمند این عزیزان بر طرف می شود.

سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی  افزود: رویکرد مجموعه صنعتی معدنی سنگ آهن این است که از خانواده بزرگ شاهد و ایثارگر شهرستان نیروهایی را در رگه های مهم مدیریتی به کار گیرد و بنده این افتخار را دارم که جزیی از خانواده شاهد شهرستان هستم .

فلاح مبارکه تاکید کرد: شرکت سنگ آهن مرکزی بافق این آمادگی را دارد که هر کجا و هر زمان آنچه در توان دارد برای خانواده های شاهد و ایثارگر ارائه دهد.

 سپس دهقانزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق ضمن خوش آمد گویی به میهمانان حاضر در مراسم به ویژه جانبازان، از مسئولین شهرستان در رأس امام جمعه بافق که مشکلات جامعه ایثارگران را با تعاملی خوب حل می کنند،تشکر کرد و افزود: برخی مشکلات در خصوص اشتغال با پیگیری های انجام گرفته رفع خواهد شد.

وی از رضا فلاح مبارکه و همکاری های وی چه در زمان مدیریت روابط عمومی و امروز بعنوان سرپرست شرکت سنگ آهن بافق با بنیاد شهید تشکر کرد و از عنایت وی در برگزاری مراسم تجلیل و گرامیداشت خانواده های شاهد و میزبانی مراسم تجلیل از جانبازان قدردانی کرد.

دهقانزاده در پایان سخنان خود با بیان اینکه با موافقت سرپرست شرکت سنگ آهن دو تن از پزشکان که از فرزندان شهدا می باشند، آماده خدمتگزاری به خانواده های شاهد شهرستان بافق هستند،بیان کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه 98 دکتر مهدیزاده دندانپزشک و دکتر قاسمیان در طول هفته در اداره بنیاد شهید حضور دارند و خانواده های شاهد جهت درمان می توانند به آنان مراجعه کنند.

وی همچنین با توجه به اینکه  کانون همبستگی فرزندان شهید شهرستان بافق با کمک و همراهی همیشگی خیرین نیکوکار در حال آماده‌سازی سبد کالا برای خانواده های سیل زده می باشند،از علاقمندان به مشارکت در این امر خواهان شد تا روز سه شنبه 27 اردیبهشت به بنیاد شهید مراجعه کنند.

در ادامه این مراسم، ابراهیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از میزبانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق خطاب به جانبازان گفت: امروز مردانی نیک از تبار شما در صحنه دفاع از انقلاب حضور یافتند تا دِین خود را نسبت به جامعه،هشت سال دفاع مقدس و خانواده معظم شهدا ادا کنند و شما پس از قرن ها ثابت کردید که به تأسی از حضرت ابوالفضل العباس (ع) درس وفا و ادب را آموختید و به دیگران یاد دادید.

وی افزود: امروز اگر امنیت،آرامش، اقتدار،عظمت و آسایشی داریم بخاطر صبر و استقامت شما و خانواده های معظم شهدا و ایثار گری ایثاگران است و نسل امروز وام دار شما هستند.

ابراهیمی تصریح کرد: امروز در هر زمینه ای کشور حرف اول را می زند و اگر دشمنان علیه ما نقشه می کشند، تحریم می کنند و سپاه پاسداران را تروریست می نامند ناشی از صبر و استقامت شما جانبازان است.

در ادامه امام جمعه بافق ضمن تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع)  و روز جوان و میلاد آخرین ذخیره امامت حضرت مهدی(عج)، با اشاره به جریانات دوران انقلاب و دفاع مقدس گفت: زمانی که جنگ آغاز شد و دشمن بصورت هوایی و زمینی به کشور ما حمله کرد،اولین گروه از بسیجیان بافق در فرمانداری بافق تجمع و اعلام آمادگی کردند تا به جبهه اعزام شوند و فردای آن روز عده ای از جمله 40 نفر از بافقی ها به وسیله هواپیمایی که در فرودگاه یزد بود، عازم جبهه شدند.

وی افزود: کسی نمیدانست سرنوشت جنگ چه خواهد شد زیرا انقلاب نوپا بود و افرادی که داوطلب شده بودند آنچنان آمادگی رزمی نداشتند، در حالی که تمام قدرت ها در مقابل جبهه اسلام قیام کرده بودند. اما جان فشانی ها، ایثارگری و فداکاری های شما جانبازان و ایثارگران باعث شد ما امروز در دنیا به عنوان یک کشور سرافراز سر بلند کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی با اظهار خرسندی از عنایت مدیران شهرستان نسبت به ایثارگران و خانواده های معظم شهدا افزود: از توجه ویژه و عنایت رضا فلاح سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به خانواده شهدا تقدیر و تشکر می کنم.کسی که خود از خانواده شهید است بدون شک در این راستا تلاش می کند.

وی از جانبازان شاغل در شرکت سنگ آهن خواستار شد در کنار مجموعه مدیریت شرکت تلاش کنند تا همانگونه که در همه صحنه ها درخشیده اند در تولید نیز  بدرخشند.

امام جمعه بافق همچنین از کمک رسانی شرکت سنگ آهن بافق به سیل زدگان کشور تشکر کرد و یادآور شد: در شهر بافق به برکت مدیریتی که حاکم است و صفا و صمیمیتی که بین مسئولان و مردم وجود دارد،باعث شده تا در استان بدرخشیم و این وظیفه اخلاقی، دینی و اسلامی ما است.

سپس فرماندار بافق ضمن خوش آمدگویی به مسئولین استان و تشکر از حضور مسئولین شهرستان با اشاره به نامگذاری سال 98 به رونق تولید امیدوار شد شهرستان بافق بهتر از سال های گذشته در این زمینه بدرخشد.

وی افزود: سال گذشته پیگیری های بسیاری انجام گرفت تا وقتی اسم بافق در اذهان عمومی،استان و کشور شنیده می شود، تصور نشود که شهرستانی تنها معدنی است. تلاش شد تا سبد اقتصاد شهر با حمایت از بخش های مختلف به ویژه کشاورزی و میراث فرهنگی و گردشگری متنوع شود.

زاده رحمانی با بیان اینکه امسال سعی داریم تا دو پهنه صنعتی جدید در حاشیه شهر بافق ایجاد شود،اظهار کرد: ما دغدغه را برای افرادی که به سمت تولید می روند برای بحث های آب، گاز، برق و زیرساختی برطرف کرده ایم.

وی با اشاره به تحریم ها و فشارهای دشمن در سال گذشته اظهار امیدواری کرد: پیش بینی می شود سال جدید سال پررونق و خوبی برای تولید و اقتصاد باشد. کشور ما متنوع با ذخایر و ظرفیت های بسیار زیادی است و این کارگشا و راهگشا خواهد بود تا ما روی پای خود ایستاده و مقاوم در برابر این هجمه ها شویم.

فرماندار بافق در پایان سخنان خود خطاب به جانبازان بیان کرد: امروز اگر هر کدام از ما در سنگری از مدیریت هستیم مرهون تلاش شما جانبازان،ایثارگران و شهدا است و این باعث شده تا کشور با اقتدار و عزت در عرصه های متعدد پیش رود.

عکس: م.تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه