رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 20 تیر 1398 - 15:10
  • کد خبر : ۸۱۶۷۰
  • چاپ خبر : مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت شطرنج شهرستان بافق برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت شطرنج شهرستان بافق برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت شطرنج شهرستان بافق صبح امروز با حضور رئیس هیئت شطرنج استان یزد و سرپرست اداره ورزش و جوانان برگزار شد.. به گزارش آفتاب بافق؛ وحیده صوابیه در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات ۲۹ ساله کاظم توکلی بر فعالیت بیشتر هیئت شطرنج شهرستان بافق تاکید کرد. وی با بیان […]

مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت شطرنج شهرستان بافق صبح امروز با حضور رئیس هیئت شطرنج استان یزد و سرپرست اداره ورزش و جوانان برگزار شد..

به گزارش آفتاب بافق؛ وحیده صوابیه در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات ۲۹ ساله کاظم توکلی بر فعالیت بیشتر هیئت شطرنج شهرستان بافق تاکید کرد.

وی با بیان اینکه توسعه ورزش شطرنج در میان قشرهای مختلف جامعه نیازمند تعامل و همکاری با اداره آموزش و پرورش است اظهار داشت: از ظرفیت معلمان و فرهنگیان شهرستان برای تشویق نسل جدید به این بازی کمک گرفته شود.

رئیس هیئت شطرنج استان یزد همچنین خواستار تخصیص و تجهیز مکانی مناسب با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان برای آموزش و تمرین ورزشکاران علاقمند به این رشته ورزشی شد.

صوابیه مسیر توسعه و پیشرفت شطرنج بازان بافقی را حضور در مسابقات مختلف استانی و کشوری عنوان کرد.

در این نشست سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق ضمن تقدیر از تلاش های رئیس سابق هیئت شطرنج به استعداد فوق العاده ورزشکاران بافقی در زمینه های مختلف ورزشی اشاره و تصریح کرد: قطعا پیگیری و توجه بیش از پیش به ظرفیت پایه موجب رشد و گسترش این رشته ورزشی خواهد شد.

سمیه ایزدیان در پایان پیرامون اختصاص محلی با نام خانه شطرنج قول مساعدت داد.

 

ارسال دیدگاه