رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
  • کد خبر : ۹۷۷۵
  • چاپ خبر : تجليل از عوامل نمايش مذهبي ” پرواز در محراب”

تجليل از عوامل نمايش مذهبي ” پرواز در محراب”

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ با حضور فرماندار بافق ، بخشدار مركزي ، سرپرست شهرداري و مشاور فرماندار در امور بانوان شهرستان از عوامل و بازيگران نمايش مذهبي " پرواز در محراب"  تجليل به عمل آمد. فرماندار بافق در اين مراسم به جايگاه پرداختن به هنر در اسلام اشاره كرد و گفت: مبحث […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ با حضور فرماندار بافق ، بخشدار مركزي ، سرپرست شهرداري و مشاور فرماندار در امور بانوان شهرستان از عوامل و بازيگران نمايش مذهبي " پرواز در محراب"  تجليل به عمل آمد.

فرماندار بافق در اين مراسم به جايگاه پرداختن به هنر در اسلام اشاره كرد و گفت: مبحث هنر مي تواند در پيشبرد اهداف جامعه موثر باشد.

سيد مهدي طلايي مقدم ضمن تاكيد بر جايگاه هنر و پتانسيل هاي انساني و فكري در شهرستان بافق خاطر نشان كرد : گروه فانوس شب ضمن ارائه هنر و برنامه هاي خود توانسته كمك شايسته اي در زمينه معرفي پتانسيل و ظرفيتهاي شهرستان به مجموعه دولت كند.

در پايان از عوامل و بازيگران نمايش مذهبي پرواز در محراب با اهدا تنديس يادبود توسط فرماندار تجليل شد.

گفتني است نمايش مذهبي "پرواز در محراب" كاري از گروه هنري فانوس شب به كارگرداني امير علي رسولي است كه گوشه از زندگي حضرت علي (ع) و شهادت ايشان را در ماه مبارك رمضان در شهرستان بافق و استانهاي يزد و كرمان به نمايش گذاشته است.

IMG_2132 IMG_2138 IMG_2146 IMG_2154 IMG_2157 IMG_2162 IMG_2167 IMG_2197

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده