رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۸
  • کد خبر : ۱۰۵۷۳
  • چاپ خبر : نشست برنامه ريزي برپايي نمايشگاه توانمندي بانوان بافق

نشست برنامه ريزي برپايي نمايشگاه توانمندي بانوان بافق

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ در نشستي با حضور فرماندار بافق،مشاور فرماندار در امور بانوان ، رييس شوراي شهر و جمعي از مسئولان پيرامون برپايي نمايشگاه توانمندي بانوان در بافق برنامه ريزي شد. مشاور فرماندار در امور بانوان  در اين نشست گفت: مهمترين هدف برپايي اين نمايشگاه را ايجاد حس خودباوري و اعتماد به نفس […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ در نشستي با حضور فرماندار بافق،مشاور فرماندار در امور بانوان ، رييس شوراي شهر و جمعي از مسئولان پيرامون برپايي نمايشگاه توانمندي بانوان در بافق برنامه ريزي شد.

مشاور فرماندار در امور بانوان  در اين نشست گفت: مهمترين هدف برپايي اين نمايشگاه را ايجاد حس خودباوري و اعتماد به نفس در بانوان , كمك به توليدكنندگان براي فروش محصولات و توليدات خود فروش و معرفي كالا و گرفتن سفارش و مهمتر از همه  ايجاد ارتباط و تبادل تجربيات بين توليدكنندگان شهرستان عنوان کرد و افزود : بانوان توانمند میتوانند در بخشهای مختلف آموزشی، پژوهشی، ثبت اختراع، صنایع دستی ، رشته های ورزشی، مشاغل حقوقی ، مشاغل گروه پوشاک و منسوجات، مشاغل خدماتی و خدمات الکترونیک ، مشاغل میراث فرهنگی و گردشگری، صنایع غذایی، دامداری، کشاورزی، صنایع روستایی، صنعت و معدن، رشته های مختلف فرهنگی و هنری ، خدمات پزشکی، روانشناختی و خدمات مشاوره ای و…  در این نمایشگاه شرکت و توانمندیهای خود را به نمایش بگذارند.

ناهید مظفری افزود: این نمایشگاه به همت موسسه بانوان نيكوكار و دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداري و با همکاری اداره صنعت ، معدن و تجارت ، فني و حرفه ای، تعاون کار و رفاه اجتماعی، دانشگاهها و دیگر دستگاههای اجرایی شهرستان  به صورت ارایه ، معرفی و عرضه و فروش محصولات و تولیدات خواهد بود.
وی در مورد نحوه شرکت متقاضیان در این نمایشگاه گفت : افرادي که تمایل به ثبت نام ، دریافت غرفه و شرکت در نمایشگاه را دارند میتوانند تا 10 مهرماه سال جاری با شماره های 4-32436001  دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداري بافق تماس بگیرند. 

گفتني است اين نمايشگاه در محل دائمي نمايشگاه هاي شهرستان بافق (سالن جهاد كشاورزي ) برپا مي شود كه به علت تقارن با نمايشگاه ملي توانمندي روستاييان كه در تاريخ  14 لغايت 17 مهرماه در تهران برگزار مي شود به  تاريخ 18 لغايت 24 مهرماه موكول شده است .

 

IMG_6920 IMG_6919 IMG_6914 IMG_6906

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده