رفتن به بالا
  • جمعه - 13 اسفند 1395 - 16:12
  • کد خبر : ۲۴۷۷۰
  • چاپ خبر : توزیع نهال  در حاشیه نماز جمعه توسط پرسنل شهرداری بافق

توزیع نهال در حاشیه نماز جمعه توسط پرسنل شهرداری بافق

همزمان با هفته درختکاری، نهال های مرکبات  توسط شهرداری بافق بین نمازگزران توزیع شد. به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با آغاز هفته درخت و درختکاری شهرداری بافق در یک اقدام نمادین، شروع به توزیع بیش از 200 اصله درخت اصلاح شده در بین نمازگزاران کرد. سید علی نوروززاده در تماس تلفنی اظهار داشت: با آغاز […]

همزمان با هفته درختکاری، نهال های مرکبات  توسط شهرداری بافق بین نمازگزران توزیع شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با آغاز هفته درخت و درختکاری شهرداری بافق در یک اقدام نمادین، شروع به توزیع بیش از 200 اصله درخت اصلاح شده در بین نمازگزاران کرد.

سید علی نوروززاده در تماس تلفنی اظهار داشت: با آغاز هفته درختکاری، امروز پس از اقامه نماز پرفیض جمعه، نهال ها توسط پرسنل شهرداری در بین نمازگزاران توزیع شد و تعداد 800 اصله نهال در روزهای آتی در بین نماز گزاران مساجد شهر توزیع خواهد شد.

شهردار بافق در ادامه اظهار داشت: شهرداری بافق در اقدامی خداپسندانه در پارک آبشار منطقه ای را از قبل مشخص کرده که همشهریان با حضور در پارک آبشار با کاشت درخت می توانند به مناسبت قدم نورسیده، پیوند زناشویی، یا به یاد شهید یا عزیزی که از دست داده اند درختی را با نام و پلاک مشخص در زمین بنشانند تا به صورت یادگار در پارک آبشار باقی بماند.

نوروززاده از دیگر اقدامات شهرداری در فصل درختکاری را  درختکاری از انواع درختان مقاوم و عمدتا مثمر ایجاد در فضاهای سبز محله های مختلف شهر عنوان کرد.

وی یادآور شد: نظر به اینکه مردم علاقه مندی بیشتری نسبت به کاشت و نگهداری درختان مثمر از قبیل مرکبات ، خرما و زیتون  در منازل دارند سعی شده  از این گونه نهال ها در نظر گرفته شود.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده