رفتن به بالا
  • جمعه - ۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
  • کد خبر : ۲۵۸۲۷
  • چاپ خبر : “کمپ کاراکال ” در سال جدید با امکانات  و خدماتی متفاوت
مدیرعامل مجتمع شهید برزگری بافق:

“کمپ کاراکال ” در سال جدید با امکانات  و خدماتی متفاوت

“محمد برزگری بافقی”ضمن برشمردن خدمات و امکانات مجتمع شهید برزگری، شهروندان و مسافران نوروزی را جهت سپری کردن یک روز شاد و مفرح به مجتمع شهید برزگری بافق دعوت کرد. به گزارش آفتاب بافق، در یک عصر بهاری و در سومین روز از سال جدید، با حضور در کمپ شهید برزگری معروف به کاراکال، گفت […]

“محمد برزگری بافقی”ضمن برشمردن خدمات و امکانات مجتمع شهید برزگری، شهروندان و مسافران نوروزی را جهت سپری کردن یک روز شاد و مفرح به مجتمع شهید برزگری بافق دعوت کرد.

به گزارش آفتاب بافق، در یک عصر بهاری و در سومین روز از سال جدید، با حضور در کمپ شهید برزگری معروف به کاراکال، گفت و گویی کوتاه با مدیرعامل شرکت “آرامش سیرکویر” و “مجتمع  شهید برزگری” انجام دادیم که با هم می خوانیم.

“محمد برزگری” مدیرعامل شرکت آرامش سیر کویر از راه اندازی مجتمع شهید برزگری در حاشیه کویرکاراکال بافق( گربه وحشی) خبر داد و گفت: تمام خدمات و بازی های کویری در محل کمپ به شهروندان ارائه می شود که این خدمات شامل: شترسواری، موتورسواری، سافاری و رصد ستارگان در شب می باشد که ستارگان در دل کویر به زمین نزدیکتر به نظر می آیند.

وی گفت: یکی از ویژگی های بارز  مجتمع  شهید برزگری، داشتن تمامی مجوزها به عنوان اولین کمپ دائمی استان یزد می باشد.

وی با اشاره به اسکان شبانه روزی در این کمپ با داشتن ۱۲ سوئیت و تمام تجهیزات در جهت ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی، تصریح کرد: اسکان گروهی نیز در کمپ امکانپذیر می باشد و کمپ کاراکال با داشتن تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، سرویس بهداشتی داخل سویئت ها  و صبحانه، نهار و شام در خدمت تمامی مسافران و همشهریان می باشد.

مدیرعامل شرکت “آرامش سیر کویر” یکی از متمایزترین عامل کمپ کارکال کویری داشتن جاده آسفالت، آب شرب از زاینده رود و شبکه برق نام برد که جهت دست نخوردن بکری منطقه از برق پاک استفاده می شود و هیچگونه تغییر شکلی در کویر اتفاق نخواهد افتاد.

وی یادآور شد: وجود آلاچیقی با ۱۳۰۰ متر مربع که در صورت گرد وخاک شدن منطقه، مسافران را در آن اسکان خواهیم داد و محیطی با انواع تجهیزات اعم از چای زغالی، چای آتشی، انواع آش( رشته، شولی یزدی، آش توکی) که ؛در خدمت تمامی میهمانان نوروزی، گردشگران و همشهریان عزیز هستیم.

“برزگری” در پایان از تمام همشهریان خود دعوت کرد تا در ایام نوروز با حضور در کمپ شهید برگزری( کاراکال) از امکانات محل، بهره کامل ببرند.

مدیر عامل شرکت “آرامش سیر کویر” در پایان از بازدید کنندگان درخواست کرد ضمن رعایت نظافت منطقه را رعایت کنند چه بسا که با اندک پرسنل خود روزانه یک وانت بار زباله در محیط طبیعت جمع آوری می شود.

عکس: mtb

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده