رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
  • کد خبر : ۸۰۹۴
  • چاپ خبر : آيين تكريم و معارفه رئيس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بافق برگزار شد.

آيين تكريم و معارفه رئيس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ آيين تكريم و معارفه رئيس اداره صنعت ، معدن و تجارت بافق با حضور معاونين سازمان صنعت، معدت و تجارت استان ، فرماندار بافق و جمعي از مسئولان محلي در فرمانداري بافق برگزار شد. معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان يزد دراين […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ آيين تكريم و معارفه رئيس اداره صنعت ، معدن و تجارت بافق با حضور معاونين سازمان صنعت، معدت و تجارت استان ، فرماندار بافق و جمعي از مسئولان محلي در فرمانداري بافق برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان يزد دراين مراسم گفت : شهرستان بافق در حوزه صنعت و معدن داراي يك سري ويژيگي ها و پتانسيل ها مي باشد كه در حوزه معدن در سطح استان نمونه است

"مصطفی نجاتی" ضمن تاكيد بر اينكه قسمت اعظم افتخار استان يزد به خاطر شهرستان بافق و معادن آن است ، تصريح كرد : بايد بافق را به سمتي هدايت كنيم كه توانمندي هاي معدني و صنعتي را رشد و توسعه دهد.

وی تاکید کرد: اگر به دو حوزه صنعت ومعدن در استان بهاء داده شود رونق به جامعه بر می گردد و بسیاری از مشکلات استان رفع می شود.

فرماندار بافق در این آئین با اشاره به تهیه طرح منطقه معدنی در شهرستان و پیگیری‌ها در این زمینه، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با کمک مجموعه صنعت، معدن و تجارت در تحقق این موضوع که عواید زیادی برای شهرستان و استان دارد موفق شویم.

"سیدمهدی طلایی‌مقدم" با اشاره به ذخایر بزرگ معدنی در شهرستان بافق، افزود: با توجه به این مهم، اولویت ایجاد صنایع جوار معدنی در شهرستان وجود دارد و باید به صورت جدی مورد پیگیری قرار گیرد.

وی خام فروشی را یکی از مشکلات مهم در عرصه معادن شهرستان بافق و استان یزد دانست و گفت: در صورتی که ایجاد صنایع جوار معدنی در شهرستان بافق پیگیری و انجام شود، مشکلات ناشی از خام فروشی هم رفع می‌گردد.

طلايي مقدم با بیان اینکه باید با بهره‌گیری از امکانات خدادادی برای ایجاد اشتغال در شهرستان تلاش کرد، گفت: لازمه بهره گیری از ظرفیت های موجود در این بخش برنامه ریزی مناسب و همدلی و مساعدت مدیران است.

وي افزود: تغییر و تحول در مدیریت فرصتی خوبی برای استفاده از تجربیات مدیران می باشد چرا که این تجربیات در پیشبرد برنامه ها بسیار موثر است.

در ادامه كاظم صادقيان با اشاره به عملكرد يكساله خود دراين اداره گفت : در طول يكسال بيش از 8300 مورد بازرسي هاي متعدد از واحدهاي صنعتي ، توليدي و بهداشتي صورت گرفت كه 320 پرونده به خاطر گران فروشي ، عدم درج مبلغ و كم فروشي تشكيل شد.

وي از 450 مورد شكايت مردمي در اين مدت خبر داد و افزود : در حوزه توزيع سبد كالا بيش از  1236 مورد سبد غذايي بين مردم ظرف مدت دو ماه پخش شده است .

صادقيان يكي از برنامه هاي خود طي اين مدت را برگزاري نمايشگاه مختلف بيان كرد و گفت : در اين مورد 8 مورد نمايشگاه كه 3 مورد عرضه مستقيم ، 2 مورد فرهنگي و اقتصادي براي اولين بار  و 3 مورد نمايشگاه تخصصي بود كه برگزار شد.

گفتنی است، طی حکمی از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان يزد، " ولي اله رنجبر" به عنوان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بافق منصوب و از تلاشهای "محمد كاظم صادقيان" تقدیر شد.

IMG_5122 IMG_5121 IMG_5126 IMG_5139 IMG_5160 IMG_5123

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده